BioJapan 2022 – poznaj partnerów biznesowych na azjatyckim rynku!

1686
Źródło: Adobe Stock - autor: Anton Gvozdikov | Logo: jcd-expo.jp

Data wydarzenia: 12-14.10.2022, Yokohama, Japonia & Online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach BioJapan! Największym wydarzeniu partnerskim w Azji!

BioJapan odgrywa ważną rolę w ułatwianiu interakcji między japońskimi i globalnymi firmami/organizacjami oraz nawiązywaniu nowych możliwości współpracy. To najważniejsze wydarzenie partnerskie  w Azji dla światowego przemysłu biotechnologicznego. Koncentruje się na badaczach, którzy opracowali  innowacje mogące w znacznym stopniu pomóc ludziom na całym świecie.

Podczas Bio Japan będziesz miał możliwość skorzystania z:

  • Wystawy – miejsca do swobodnej komunikacji na stoisku wewnątrz obiektu
  • Seminarium – porozmawiania z najlepszymi naukowcami i firmami, którzy przyciągają uwagę w branży, dostarczają  kompleksowych informacji na temat najnowocześniejszych technologii, najnowszych informacji i trendów w branży. Planowane jest  około 200 seminariów organizatora oraz prezentacje wystawców.
  • Partneringu –  umówienia spotkań za pośrednictwem systemu, który  automatycznie ustawia spotkania 1 na 1. Poznaj partnera biznesowego, negocjuj warunki współpracy oraz zacieśnij swoje relacje.

Zainteresowany?
Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

Ilość miejsc jest ograniczona.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułIntelligent Health – inteligentna medycyna, inteligentne zdrowie!
Następny artykułŚwiat nauk przyrodniczych spotyka się na Bio Europe 2022 – dołącz i Ty!