Biomed Israel – innowacje w dziedzinie nauk przyrodniczych

627
Źródło: kenes-exhibitions.com/biomed

Data wydarzenia: 10 – 12 maja 2022, Izrael

Konferencja i wystawa Biomed Israel National Life Science & Technology Event to najważniejsze wydarzenie w dziedzinie nauk przyrodniczych w Izraelu, prezentujące najbardziej zaawansowane firmy i technologie w kraju. W poprzednich edycjach wydarzenia poruszana została tematyka związana z dziedzinami diagnostyki, monitorowania i leczenia i tak samo będzie w tym roku. Jednak dodatkowo poszerzony zostanie zakres tematów, aby zbadać trendy i innowacje, które w pełni kształtują przyszłość systemu opieki zdrowotnej.

Zostaną przedstawione urządzenia medyczne, biofarma, zdrowie cyfrowe i diagnostyka w stosownych przypadkach. Jak co roku nie zabraknie prelegentów z branży, innowacyjnych prezentacji firm, trzech dni wystaw oraz możliwości nawiązywania kontaktów.

Biomed Israel to idealne miejsce na spotkanie z szeroką gamą firm zajmujących się naukami przyrodniczymi, z których każda poszukuje zróżnicowanej kombinacji partnerów, inwestorów i profesjonalnych usług.

Konferencja jest doskonałą okazją do spotkania pod jednym dachem setek firm z branży life science, które również chcą nawiązać współpracę w zakresie inwestycji i usług profesjonalnych w celu promocji swoich firm. Platforma online  umożliwia wstępne umawianie i zarządzanie spotkaniami; jednocześnie umożliwiając profilowanie się w sposób, który przyciągnie partnerów, inwestorów i przyjaciół.

Jesteś zainteresowany wzięciem udziału? Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułMedtecLIVE – świat technologii medycznych
Następny artykułBioTrinity 2022 – konferencja life science, której nie trzeba przedstawiać