Co w Klastrze piszczy? – czyli nowe wyzwania na 2023 rok!

4198

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie. Tym razem scenę przejmujemy my, Fundacja Klaster LifeScience Kraków.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym co się dzieje w Klastrze LifeScience Kraków – a jest tego naprawdę sporo – przede wszystkim nowa Platforma Współpracy LSOS, szereg projektów, pomysły na nowe działania i wydarzenia – i to jeszcze nie wszystko…

Cyfrowa Platforma Współpracy LSOS, na którą przenosimy wiele aktywności, jest cały czas rozwijana i ulepszana. Opowiemy o nowych funkcjach i planowanych rozwiązaniach. Chcemy także zebrać Wasze opinie o tym, jak Wam się z platformy korzysta, co zmienić, co skorygować. Platformę budujemy wspólnie, wypełniając ją rzetelną i przydatną treścią.

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający, który opowie o szczegółach naszych działań i planach na kolejne miesiące. Nie zabraknie tematu EIT Health. Będzie też o Grupach Tematycznych SIG i o Śniadaniach Klastra.

Na bieżąco będziemy odpowiadać na pytania i rozwiewać Wasze wątpliwości. Tematów do dyskusji na pewno nie zabraknie!

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Co w Klastrze piszczy? – czyli nowe wyzwania na 2023 rok!
Data: Czwartek, 26 stycznia 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach FIME
Następny artykułZgadnij KTO kryje się za zagadką? – quiz dla Partnerów Klastra