CPHI MIDDLE EAST & AFRICA – innowacyjność w dziedzinie farmacji

969

Data i miejsce wydarzenia hybrydowego: 26-28.09.2021, stacjonarnie: RICEC | Riyadh, Saudi Arabia

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach CPhI Middle East & Africa! Dowiedz się więcej.

CPhI Middle East & Africa to regionalna wystawa farmaceutyczna poświęcona innowacjom w dziedzinie farmacji. Wraz ze swoimi składowymi –  ICSE, FDF, P-MEC i InnoPack, jest jedynym wydarzeniem farmaceutycznym w regionie, które obejmuje produkcję farmaceutyczną, gromadzi ponad 3800 kluczowych dostawców i nabywców farmaceutycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Poprzez połączenie lokalnych, regionalnych i międzynarodowych specjalistów z całego łańcucha dostaw w branży farmaceutycznej, od składników po dystrybucję gotowych produktów, wydarzenie to sprawi, że będziesz mieć nieograniczony dostęp  do liderów na  rynku farmaceutycznego na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Nie czekaj dołącz do wydarzenia już dziś!  Chcesz nawiązać współpracę na Bliskim Wschodzie i poznać innowatorów w dziedzinie farmacji? To szansa właśnie dla Ciebie! 

Weź udział w CPhI Middle East & Africa. Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułLife Sciences Baltics 2021 – forum nauk przyrodniczych
Następny artykułJak skutecznie pozyskać nowych partnerów biznesowych – druga edycja warsztatów dla MŚP z Małopolski.