CPhI Worldwide – hybrydowe wydarzenie branży farmaceutycznej

1040

Data wydarzenia: 09-11.11.2021, Mediolan, Włochy & Online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach CPhI WorldWide! Dowiedz się więcej.

Od dostawców API i producentów maszyn po dostawców usług outsourcingowych, twórców urządzeń do dostarczania leków i ekspertów ds. regulacyjnych – niezależnie od tego kogo szukasz, spotkasz go na CPhI Worldwide.

Tegoroczne wydarzenie oferuje jeszcze więcej możliwości nawiązania kontaktu i prowadzenia interesów z najbardziej wpływowymi w branży farmaceutycznej. Przez 3 dni globalna branża farmaceutyczna, połączy się, umożliwiając poznanie rozwiązań farmaceutycznych obecnych na wszystkich kontynentach.

Oprócz samej wystawy, CPhI Worldwide jest również katalizatorem innowacji i indywidualnego rozwoju zawodowego. Konferencje, okrągłe stoły i Insight Briefings oferują dziesiątki godzin możliwości uczenia się, prezentacji najnowszych badań i możliwości bezpośredniego wysłuchania opinii liderów branży farmaceutycznej.

Weź udział w CPhl WorldWide. Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułBranża urządzeń i sprzętu medycznego spotyka się na FIME w Miami!
Następny artykułBIO-Europe® 2021 – wydarzenie partneringowe, w którym trzeba wziąć udział!