Cztery dni innowacji w kontekście walki z rakiem – zakończyliśmy Life Science Open Space 2022

309

Ponad 300 osób na cyfrowej platformie współpracy Klastra, niemal 80 wystąpień oraz ponad 500 wyświetleń podczas streamingu – tak zakończyło się jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży Life Science – Life Science Open Space 2022.

Tegoroczna, 12. edycja Life Science Open Space po raz pierwszy odbyła się na nowej, Cyfrowej Platformie Współpracy LSOS i trwała od 21 – 24 listopada 2022 roku. Składały się na nią 4 dni wypełnione sesjami tematycznymi i biznesowymi, w któych można było uczestniczyć online. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mogli umawiać się na spotkania b2b, prezentować swoje produkty i usługi oraz korzystać z pozostałych zasobów Platformy.

Tak jak w minionych latach, sesje tematyczne i biznesowe zostały przygotowane we współpracy z krajowymi i zagranicznymi Partnerami Klastra LifeScience Kraków, co przełożyło się na bogaty merytorycznie program wydarzenia. Udział w nim wzięło ponad 70 ekspertów, panelistów i prezenterów, którzy przedstawiali i omawiali rozwiązania i projekty z obszaru life science, ze szczególnym naciskiem na tematykę walki z rakiem.

Na program LSOS’22 składały się następujące tematy: 

Tegoroczne wydarzenie oprócz platformy współpracy, śledzić można było podczas streamingu w serwisie YouTube gdzie obejrzało je ponad 500 osób. Nagrania z sesji jak i codzienne podsumowania dostępne są na naszym kanale. Abstrakty wygłoszonych prezentacji wraz z krótkim przewodnikiem po platformie współpracy Klastra, znajdują się w pliku LSOS’22 Guidebook.

Uczestnicy wydarzenia (oraz osoby, które zarejestrują się na Platformie do końca tego roku), mogą korzystać bezpłatnie z wielu narzędzi dedykowanych współpracy, takich jak:

  • Nawiązywanie kontaktów i umawianie spotkań 1:1
  • Dodawanie swoich ofert współpracy w sekcji Marketplace
  • Korzystanie z zasobów i dostępu do społeczności life science
  • Możliwości prezentacji swoich produktów / usług

Dostęp do Cyfrowej Platformy Współpracy jest darmowy aż do 31 stycznia 2023 roku!

Z tego miejsca Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Patronowi Strategicznemu, którym ponownie było Miasto Kraków, wszystkim pozostałym Partnerom Honorowym, Merytorycznym, Medialnym, Liderom Sesji, Panelistom, Prezenterom oraz Wam, Uczestnikom!

„Razem stworzyliśmy wyjątkowe wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz profesjonalistów branży life science” – Zespół Klastra LifeScience Kraków

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022

Poprzedni artykułCzynniki środowiskowe, a choroby nowotworowe – trzeci dzień LifeScience Open Space 2022 za nami!
Następny artykułNowa „konstytucja internetu”? – poznajmy Akt o usługach cyfrowych