Dlaczego w Krakowie „Przyszłość jest TERAZ”? Jak miasto wspiera osoby przedsiębiorcze?

2475
Spotkanie przy śniadaniu

Kiedy po raz ostatni spotkaliśmy się na żywo??

Mało kto pamięta…. Ale z pewnością wielu z nas tęskni za bezpośrednim kontaktem, za możliwością porozmawiania twarzą w twarz… Dlatego też jedno z majowych spotkań, 26 maja, organizujemy na krakowskim Kazimierzu!

Wraz z naszym Strategicznym Partnerem, Miastem Kraków, zapraszamy na Śniadanie Klastra, podczas którego porozmawiamy o działaniach Krakowa na rzecz rozwoju innowacji, przedsiębiorczości i nauki w mieście. 

Naszymi Gośćmi będą: Katarzyna Wysocka – Dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji oraz Wojciech Łaptaś – Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Porozmawiamy o możliwościach współpracy na linii biznes-nauka-samorząd, w szczególności w zakresie wspierania inwestorów, startupów i przedsiębiorców, a także współpracy z krakowskim ośrodkiem naukowo-akademickim.

Spotykamy się w 2 Okna Cafe przy ul. Józefa 40 – 26 maja o godz. 9:00. Z uwagi na stacjonarną formę wydarzenia, prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA.

Na uczestników wydarzenia czekać będą upominki przygotowane przez Miasto Kraków. Zachęcamy do udziału! Liczba miejsc ograniczona.

PS. Jesteśmy pewni, że dowiecie się o wielu możliwościach współpracy z Miastem, o których do tej pory nie wiedzieliście!


Temat: Dlaczego w Krakowie „Przyszłość jest TERAZ”? Jak miasto wspiera osoby przedsiębiorcze?
Data: Czwartek, 26 maja 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: 2 Okna Cafe przy ul. Józefa 40

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułReklama wyrobów medycznych
Następny artykułPoradnik MDR i IVDR – Jak postępować w razie kontroli?