DUPHAT 2022 w Dubaju łączy branżę farmaceutyczną!

1346
Źródło: https://duphat.ae/

Data wydarzenia: 22-24 luty 2022, Dubaj World Trade Center

DUPHAT (Dubai International Pharmaceuticals & Technologies),  to jedne z bardziej uznanych na świecie i najważniejsze na Bliskim Wschodzie wydarzenie farmaceutyczne i technologiczne. Od  26 lat DUPHAT odgrywa ważną rolę w przemyśle farmaceutycznym regionu MENA. Początkowo traktowany był jako konferencja i wystawa wspierająca lokalny rynek, dziś stał się wiodącą regionalną platformą edukacyjną i networkingową dla liderów sektora farmaceutycznego. Co roku ponad 100 największych światowych firm farmaceutycznych i regionalnych producentów prezentuje swoje najnowsze rozwiązania i usługi w tej dziedzinie.

To wyjątkowe wydarzenie łączy całą branżę farmaceutyczną, od dostawców surowców, przez producentów gotowych preparatów, po dystrybutorów i sieci apteczne. Konferencje towarzyszące konferencji zapewniają bogate doświadczenie edukacyjne od liderów branży oraz badaczy.

Zawód farmaceuty w krajach Bliskiego Wschodu przechodzi obecnie znaczną transformację w kierunku większej automatyzacji, robotyki, specjalizacji i, co ważne, podniesienia jakości usług. Aby farmacja w regionie mogła dotrzymać kroku reszcie świata, stawia się na podnoszenie kompetencji personelu farmaceutycznego, wprowadzanie nowych usług specjalistycznych i dążenie do rozwoju globalnej sieci współpracy.

Program DUPHAT obejmuje m.in. wystawę technologii farmaceutycznych, warsztaty farmaceutyczne,prezentacje i sesje naukowe prelegentów z całego świata oraz Centrum Sieci Biznesowych. To także edukacyjna platforma współpracy kierowana przez uznanych ekspertów z dziedziny farmacji.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Producenci i dystrybutorzy leków, witamin i suplementów, środków dezynfekujących, dermo-kosmetyków, produktów higienicznych i dietetycznych oraz inni usługodawcy. To również wydarzenie dla farmaceutów, specjalistów z branży farmaceutycznej, badaczy, naukowców, klinicystów, studentów i innych pracowników służby zdrowia.

Interesuje Cię udział w DUPHAT 2022 w Dubaju? Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułKlaster LifeScience Kraków: nowy rok, nowe wyzwania
Następny artykułChcesz rozwijać swój biznes w Brazylii? – pojedź do São Paulo!