IoT i sieci neuronowe w medycynie

4412

Nowi Partnerzy zasilają szeregi Klastra LifeScience Kraków. Jednym z nich jest EPOL IT, spółka, którą gościć będziemy na kolejnym Śniadaniu.  

EPOL IT, należy do spółki kapitałowej  EPOL HOLDING.  To prężnie działająca firma, która zrealizowała ponad 100 projektów, wspierających biznes i dających przewagę nad konkurentami w dziedzinie telekomunikacji, przemyśle oraz ochronie zdrowia. EPOL IT rozwija i wspiera narzędzie dla diagnostyki i rehabilitacji mowy i słuchu, które umożliwia wykonanie wielu badań za pomocą jednego urządzenia.

Naszym Gościem będzie Pavel Bialenik – Marketing Manager. Podczas spotkania dowiemy się więcej na temat realizowanych projektów, porozmawiamy o ofercie i możliwościach współpracy z Partnerami klastra oraz o najbliższych planach firmy.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: IoT i sieci neuronowe w medycynie
Data: Czwartek, 2 luty 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułWspieramy projekty przyszłości! Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju.
Następny artykułWspółpraca w obszarze zdrowego życia i żywnosci – spotkanie klastrów LifeScience Kraków i Vitagora