Jak przy pomocy MARR zwiększyć konkurencyjność firmy i efektywnie rozwijać działalność?

2746

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Klastra, na którym gościć będziemy Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.  Jest to instytucja zapewniająca pomoc finansową, inwestycyjną, doradczą i szkoleniową. Tworzy ona korzystne warunki do prowadzenia biznesu i promuje gospodarczą markę Regionu na arenie międzynarodowej.

MARR oferuje również nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Jest doświadczonym i wiarygodnym partnerem do współpracy. Świadczy także usługi w zakresie pozyskiwania środków unijnych i pomaga efektywnie inwestować w Małopolsce.

Już 23 czerwca naszym Gościem będzie Anna Sowa – Jadczyk – Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu Podczas spotkania porozmawiamy o aktualnej  ofercie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w zakresie wsparcia przedsiębiorstw oraz poznamy możliwości  współpracy przy realizacji wspólnych projektów lokalnych i międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem!


Temat: Jak przy pomocy MARR zwiększyć konkurencyjność firmy i efektywnie rozwijać działalność?
Data: Czwartek, 23 czerwca 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – zarejestruj się

Warto wziąć udział! Do zobaczenia!

Poprzedni artykułZdrowie na talerzu
Następny artykułSpotkania naukowców z przedsiębiorcami – nauki leśne, biotechnologia i ogrodnictwo na Małopolskim Festiwalu Innowacji