Spotkania naukowców z przedsiębiorcami – nauki leśne, biotechnologia i ogrodnictwo na Małopolskim Festiwalu Innowacji

333
Śniadanie z Przedsiębiorcą
Źródło: Adobe Stock, autor: Prostock-studio

Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zaprasza do udziału w kolejnym Śniadaniu z Przedsiębiorcą. Tematem najbliższego spotkania będzie branża nauki leśne, biotechnologia i ogrodnictwo.

Śniadanie z przedsiębiorcą to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Najbliższe spotkanie odbędzie się dn. 23.06.2022 w Stacji Doświadczalnej w Garlicy Murowanej, adres: ul. Marmurowa 5, 32-087 Garlica Murowana w godz. 10:00-12:00. Spotkanie dotyczyć będzie branży nauki leśne oraz biotechnologia i ogrodnictwo.

Podczas spotkania przy śniadaniu, zaproszeni przedsiębiorcy wygłoszą tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości, szczególnie w obszarze działalności Wydziału Leśnego oraz Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa.

Agenda:

  • 10:00 – 10:05 – Otwarcie spotkania

Sesja prezentacji:

  • 10:05 – 10:15 – Prezentacja oferty Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa oraz Wydziału Leśnego
  • 10:15 – 10:30 – Wybrane technologie z Projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”
  • 10:30 – 11:00 – Prezentacje oferty współpracy przez reprezentantów biznesu
  • 11:00 – 11:30 – Warsztaty z innowacyjnych zastosowań technologii w w ogrodnictwie (wizyta studyjna, pokaz sommelierski)
  • 11:30 – 12:00 – Dyskusja

Spotkanie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022. Więcej informacji: https://innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwal-innowacji/mfi-2022/program. Rejestracja dostępna poprzez formularz online.

W trakcie spotkania będzie możliwość konsultacji z Radcą Prawnym w zakresie komercjalizacji oraz transferu technologii. Do dyspozycji będą także doświadczeni Brokerzy Innowacji, służący wiedzą w powyższym zakresie.

Poprzedni artykułJak przy pomocy MARR zwiększyć konkurencyjność firmy i efektywnie rozwijać działalność?
Następny artykułSIG Wyroby medyczne i Produkty lecznicze – zaczynamy od ustawy o wyrobach medycznych MDR i IVDR!