Jak wzmocnić konkurencyjność swojej marki – spotkanie SIG Internacjonalizacja

751
SIG Internacjonalizacja
Źródło: Adobe Stock, autor: sdecoret

4 października odbędzie się drugie spotkanie Specjalnej Grupy Tematycznej Internacjonalizacja, na które serdecznie zapraszamy!

Po pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy wiele pytań i propozycji odnośnie działań, jakie możemy wspólnie podjąć w ramach SIG, aby zwiększyć efektywność i zasięg ekspansji rynkowej Partnerów Klastra.  Na drugim spotkaniu podsumujemy wyniki ankiety, która pomoże odpowiedzieć na kluczowe pytanie, w którą stronę chcemy iść i jakiego rodzaju wsparcie jest oczekiwane, w tym również, jakie kompetencje powinniśmy rozwijać.

Ponadto podpowiemy, jak uzyskać więcej uczestnicząc w imprezach targowych i partneringowych – wykorzystamy tutaj te najbliższe z Waszym udziałem.  Pokażemy również nowego narzędzia, które posłuży do lepszego organizowania współpracy w ramach SIG, w tym ułatwi nawiązywanie kontaktów międzynarodowych.    

Program spotkania: 

  • Omówienie wniosków z ankiety, oraz potrzeb firm planujących działania na rynkach zagranicznych.
  • Budowa dalszego planu działań.
  • Budowanie kompetencji do skutecznego działania na rynkach zagranicznych – potrzeby, oczekiwania, plan działań.
  • Medica, Arab Health, Bio-Japan (grupa na WhatsApp)  – jak się dobrze przygotować do targów?
  • Life Science Open Space – nowa platforma współpracy – dostęp i działanie.

Naszymi Gośćmi będą przedstawiciele firmy AHP International sp. z o.o. – Stefan Peikert – Prezes Zarządu / CEO oraz Karolina Kaptur – Head of Warsaw Office.

Zapraszamy 04 października, w godz. 10:30-12:00. Spotkanie odbędzie się w wersji hybrydowej, Można dołączyć online albo osobiście w Parku Lifescience, przy ul. Bobrzyńskiego 14 w Krakowie. 

Prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA. Przed spotkaniem zostanie do Państwa przesłany link umożliwiający dołączenie do spotkania online /oraz dokładne miejsce spotkania w Parku Lifescience.*


*Spotkanie dostępne jest dla członków Klastra oraz uczestników programu ProBioM2.

Poprzedni artykułNowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy
Następny artykułPoznaj Radiology Platform – narzędzie do porównania analizy z diagnozą patomorfologiczną w leczeniu raka