Kariera w life science

311

Tematem kolejnego Śniadania Klastra będzie Kariera w life science  – sprawa dotyczy wszystkich, ale niektórych może interesować bardziej.  We wszystkich odsłonach LSOS ten temat cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, kiedy coraz więcej firm poszukuje specjalistów, a liczba ofert pracy wzrasta z  roku na rok. 

Sesja na LSOS’21 będzie kolejną okazją dla szukających talentów, ekspertów, managerów, woluntariuszy. Warto wykorzystać możliwość przedstawienia się w roli pracodawcy oraz przedstawienia ofert pracy, staży, praktyk i innych ścieżek kariery.  

Gościem spotkania będzie Karolina Jarosińska z firmy ExecMind, która jest liderem tego tematu od początku jego wprowadzenia do programu imprezy. Jednym z tematów będzie nowy – długo oczekiwany serwis Klastra umożliwiający rekrutację i selekcję pracowników z sektora biotechnologii i life science. Na spotkaniu porozmawiamy o tym, jakie są obecne trendy w rekrutacji, jakie stanowiska cieszą się największą popularnością oraz na jakie kompetencje zwraca się szczególną uwagę podczas zatrudnienia. Będziemy chcieli znaleźć najlepszą możliwą formułę dla sesji KARIERA na LSOS’21.

Serdecznie zapraszamy przed komputer z kawą i rogalikiem!

Temat: Kariera w Life Science
Data: Czwartek, 8 lipca 2021, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Do zobaczenia!

Poprzedni artykułSprzedaż polskich wyrobów i sprzętu medycznego na rynkach zagranicznych stale rośnie!
Następny artykułProBio Małopolska 2.0 – nasi uczestnicy na targach BioTrinity 2021