ProBio Małopolska 2.0 – nasi uczestnicy na targach BioTrinity 2021

569

Zakończyły się właśnie targi BioTrinity 2021 – pierwsza w pełni hybrydowa konferencja partneringowo-inwestycyjna dedykowana branży Life Science, której celem było rzucenie światła na wszelkie innowacje w branży oraz stworzenie nowych możliwości współpracy dla uczestników wydarzenia.

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0, mogliśmy dofinansować uczestników z firm Real Research oraz KCRI Sp. z o. o., którzy byli obecni na tegorocznym wydarzeniu. Przez pięć dni trwania konferencji uczestnicy mieli możliwość spotkania z przedstawicielami firm biotechnologicznych oraz nawiązania nowych możliwości współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia z perspektywy firmy KCRI Sp. z o.o.


Podczas konferencji BioTrinity uczestnicy wirtualni oraz będący na miejscu konferencji (w Londynie) mogli brać udział w sesjach na żywo oraz przeglądać interaktywne treści zamieszczone na stronie konferencji. Do wglądu uczestników znajdowały się między innymi prezentacje firm uczestniczących w konferencji, prezentacje sponsorów wydarzenia oraz plakaty akademickie. Wszystkie sesje odbywające się na żywo ciągu godziny od ich zakończenia były udostępniane wirtualnej publiczności na platformie konferencji w sekcji „na żądanie”.

Zagadnienia poruszane podczas sesji dotyczyły głównie nauk przyrodniczych. Omawiano terapie genowe, choroby metaboliczne, infekcje oraz poruszano tematy onkologiczne. Nie zabrakło również dyskusji dotyczącej szczepionek przeciwko COVID-19. Poruszono również temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (Brexitu), zakładania firmy w US, szybkości zatwierdzania nowych leków/wyrobów po pandemii oraz wpływu pandemii na sposób pracy.

Uczestnicy konferencji otrzymali dostęp do platformy HelloPartnering, która umożliwiała zaplanowanie spotkania z innymi uczestnikami konferencji oraz wymianę wiadomości i wirtualnych wizytówek. Platforma w przystępny sposób umożliwiała filtrację delegatów różnych firm pod kątem profilu ich firmy i tego, czego firma aktualnie poszukuje (klientów/partnerów/sponsorów/usług). Po zaznaczeniu terminów, w których uczestnik konferencji jest dostępny i może odbywać spotkania z innymi uczestnikami, platforma automatycznie ustalała godziny spotkań.

Platforma będzie aktywna jeszcze przez pół roku po zakończeniu konferencji, aby umożliwić uczestnikom nawiązywanie dalszych
kontaktów i ewentualnej współpracy.

Plusy konferencji

  • różnorodność poruszanych tematów,
  • hybrydowa forma uczestnictwa,
  • możliwość zadawania pytań online do
  • sesji na żywo,
  • platforma HelloPartnering,
  • możliwość rozpoznania rynku i obecnych projektów firm life science

Minusy konferencji

  • brak możliwości pobrania materiałów video

Treść do powyższego artykułu została dostarczona przez KCRI Sp. z o.o.


Projekt ProBio Małopolska 2.0 jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022 Celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności MŚP i StartUp’ów, poprzez zintegrowany program oferty gospodarczej BioRegionu Małopolska, powiązany z programem stymulowania i wspierania ekspansji na rynki międzynarodowe. W ramach projektu wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie ProBio Małopolska 2.0.? Chcesz skorzystać z dofinansowania swojego wyjazdu? Napisz do nas już dziś!  


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułKariera w life science
Następny artykułDługofalowe skutki zdrowotne zakażenia SARS-CoV-2