Katarek i HelpMedi – „Jak przywracamy swobodny oddech polskim rodzinom i wspieramy ich zdrowie?”

4616

Na nadchodzącym Śniadaniu Klastra LifeScience Kraków gościć będziemy firmę Duna, która jest jedną z wiodących firm sprzedających aspiratory do higieny nosa dla dzieci.

Duna jest właścicielem marki Katarek. Posiada w swojej ofercie wyroby medyczne: aspiratory podłączane do odkurzacza, maści łagodzące objawy kataru oraz sole fizjologiczne stosowane w trakcie leczenia górnych dróg oddechowych.

Już w najbliższy czwartek naszymi Gośćmi będą Marcin Kuczek  – Prezes Zarządu i CEO spółki Duna oraz Przemysław Różowicz  – Kierownik Działu Marketingu.

Porozmawiamy o misji firmy, o jej działalności, o wyzwaniach z którymi się mierzy. Dowiemy się z jakimi problemami spotykają się ich klienci i w jaki sposób firma je rozwiązuje. Nie zabraknie także informacji o wprowadzanych innowacjach.

Zachęcamy do udziału i zadawania pytań!

Jak zawsze zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Katarek i HelpMedi – „Jak przywracamy swobodny oddech polskim rodzinom i wspieramy ich zdrowie?”
Data: Czwartek, 18 maja 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułBROWIN – firma pełna możliwości!
Następny artykułKule nawadniające – niezbędne, praktyczne, efektowne