Mam Klaster i nie zawaham się go użyć (nawet, gdy jeszcze nie wiem jak)

3892

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie. Ponownie scenę przejmujemy my, Fundacja Klaster LifeScience Kraków. Podczas spotkania porozmawiamy o tym co się obecnie dzieje i co planujemy na kolejne tygodnie.

Co wiesz i czego jeszcze nie wiesz o Klastrze? 

Na Śniadaniu 9 marca przedstawimy tylko kilka, ale jakże ważnych szczegółów z tegorocznego programu Klastra. W menu znajdziemy m.in.:

  • Platformę Współpracy LSOS – jak działa i co oferuje, jak możemy razem zwiększyć zasięg jej oddziaływania i zastosowania, jakie macie uwagi do funkcjonalności, formy i treści;
  • Wydarzenia, na których trzeba być i dlaczego – np. pierwsze (w nowej erze) Ogólne Zgromadzenie Klastra oraz Life Science Open Space 2023, które wraca jako wydarzenie na żywo!!!
  • Planowane Projekty i możliwości ich wykorzystania, w tym programy EIT Health – Aktywne Zdrowe Życie i Starzenie Się, Digital Health oraz Innowacyjny Szpital.

Tematów do dyskusji na pewno nie zabraknie! Pamiętajcie jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i pomysły na to w czym Klaster mógłby pomóc!

Spotkanie poprowadzi Dyrektor Klastra LifeScience Kraków – Kazimierz Murzyn.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Mam Klaster i nie zawaham się go użyć (nawet, gdy jeszcze nie wiem jak)
Data: Czwartek, 9 marca 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji BioCeo 2023
Następny artykułProducts & Health – o wydarzeniach i zmianach prawnych na rynku (luty 2023)