Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji BioCeo 2023

1115

Wydarzenie BioCeo 2023 to konferencja, która od lat napędza branżę biotechnologiczną ze szczególnym naciskiem na liderów kadry kierowniczej oraz społeczności inwestorów i banków. Jej tematyka koncentruje się na uznanych i wschodzących spółkach notowanych na giełdzie i wybranych prywatnych firmach biotechnologicznych. W ramach projektu ProBio Małopolska, udział w wydarzeniu wzięła firma Real Research. Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu!

Marcin Krzykawski, Real Research
Celem konferencji były spotkania z inwestorami, oraz spotkania z ewentualnymi przyszłymi partnerami, ważnymi ze względu na walidacji naszych produktów. Widzieliśmy pozytywną odpowiedź od uczestników BioCeo. Poza spotkaniami standardowymi, udało też nawiązać kilka innych, bardzo ciekawych kontaktów w trakcie spotkań nieformalnych. Jesteśmy  w trakcie rozmów zarówno z inwestorami jak i partnerami biznesowymi.mamy nadzieję na przyszłą współpracę i inwestycję.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułPFR zaprasza na bezpłatne badanie dojrzałości innowacyjnej dla MŚP i dużych firm
Następny artykułMam Klaster i nie zawaham się go użyć (nawet, gdy jeszcze nie wiem jak)