MDT – Nowoczesne technologie dla okulistyki!

4446

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Klastra LifeScience Kraków, podczas którego przedstawimy naszego nowego Partnera firmę… MDT, która od 20 lat wspiera polskich okulistów w diagnostyce oraz leczeniu chorób oczu, oferując dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie okulistyki.

MDT specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości urządzeń medycznych. Stawia na współpracę z najlepszymi markami o zasięgu światowym. Najważniejszy cel jaki przyświeca firmie, to dostęp dla wszystkich pacjentów do najlepszej diagnostyki oraz metod leczenia schorzeń okulistycznych.

Już w najbliższy czwartek naszym i Państwa gościem będzie Piotr Wołoch – Business Development Manager, który przedstawi misję firmy oraz produkowane wyroby medyczne. Podzieli się doświadczeniami z targów, a także opowie o ofercie AHP International, z której spółka zamierza skorzystać. Nie zabraknie również tematów związanych z ofertą dla członków Klastra.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: MDT – Nowoczesne technologie dla okulistyki!
Data: Czwartek, 16 luty 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułCo nowego w temacie wyrobów medycznych? – biuletyn kancelarii IPSO Legal
Następny artykułŚniadanie z przedsiębiorcą” – spotkanie w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0