Śniadanie z przedsiębiorcą” – spotkanie w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0

648
https://inkubator4.urk.edu.pl/

W połowie lutego zapraszamy do udziału w Śniadaniu z Przedsiębiorcą, wydarzeniu organizowanym przez Partnera Klastra – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Tematy nadchodzącego spotkania to m.in. Inżynieria Środowiska, Górnictwo, Energetyka, Inżynieria Lądowa, Geodezja, Transport. W wydarzeniu również o działalności Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji.

Śniadanie z przedsiębiorcą” to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

Spotkanie odbędzie się dn. 17.02.2023 r., w Spichlerzu, adres: ul. Balicka 253B, 30-198 Kraków, sala nr 2.1 (I piętro) w godz. 10:00-12:00. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.inkubator4.urk.edu.pl

Spotkanie realizowane jest w ramach Projektu pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Projekt ten realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).

Poprzedni artykułMDT – Nowoczesne technologie dla okulistyki!
Następny artykułDołącz do EIT Health Bootcamps i rozwiń swój potencjał!