Medica 2022 – światowe forum sektora medycznego

2524
Źródło: www.medica-tradefair.com

Data i miejsce wydarzenia: 14 – 17 listopada 2022, Düsseldorf, Niemcy

MEDICA 2022 – to właśnie tam spotyka się całe środowisko medyczne. Dołącz do wydarzenia i  poznaj nowości rynku opieki zdrowotnej.

MEDICA to największe na świecie wydarzenie dla sektora medycznego. Od ponad 40 lat jest mocno osadzony w kalendarzu każdego, kto związany jest z tematyką medycyny.  Dlaczego Medica jest tak wyjątkowa?

Wydarzenie to największe targi medyczne na świecie – w halach wystawienniczych gromadzi  się kilka tysięcy wystawców z ponad 50 krajów. Co więcej, każdego roku wybitne osobistości z dziedziny biznesu, badań i polityki uświetniają to wydarzenie swoją obecnością — oczywiście wraz z dziesiątkami tysięcy krajowych i międzynarodowych ekspertów oraz decydentów z branży.

Targi MEDICA skierowane się  do producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego, szeroko pojętej służby zdrowia, przedstawicieli instytucji badawczych i edukacyjnych. Podczas wydarzenia można zapoznać się z szerokim spektrum działania jednostek opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz zarządzanie obiektami medycznymi.

Chcesz wziąć udział w MEDICA 2022? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułSLUSH 2022 – wydarzenie dla startup’ów, w którym warto wziąć udział!
Następny artykułCyberbezpieczeństwo – czy wiesz jak oceniać ryzyko i zadbać o bezpieczeństwo systemów informatycznych?