Oprogramowanie wspierające medycynę opartą na faktach – spotkanie na żywo z Evidence Prime

3550

23 lutego spotkamy się na Śniadaniu Klastra na żywo, po raz pierwszy w tym roku face to face w siedzibie naszego Partnera! Gościć nas będzie u siebie firma Evidence Prime.

Evidence Prime prowadzi działalność w zakresie Evidence-Based Health Care, stosując metody sztucznej inteligencji (NLP – natural language processing) do analizy wiedzy medycznej dostępnej w literaturze oraz metody computer-assisted expert-driven reasoning do wspomagania podejmowania decyzji i tworzenia rekomendacji na podstawie dostępnej ewidencji.

Spotkanie poprowadzą:

Artur Nowak – współzałożyciel  i CTO Evidence Prime. Główny twórca technologii firmy i ekspert w zastosowaniu metod sztucznej inteligencji i metod oceny ewidencji w opiece zdrowia opartej na faktach (Evidence-Based Health Care), szczególnie w kontekście automatyzacji przeglądów systematycznych.

Paweł Kunstman – współzałożyciel oraz  COO Evidence Prime. Zajmuje się bezpieczeństwem, ochroną własności intelektualnej i sztuczną inteligencją oraz zarządza działalnością firmy.

Na śniadaniu porozmawiamy o:

Laserze Al, narzędziu wspierającym tworzenie żywych przeglądów literatury (ang. Living systematic review) z użyciem sztucznej inteligencji.

GRADEpro – narzędziu do tworzenia wytycznych medycznych, używanym przez ponad 100 000 użytkowników na całym świecie oraz o portalach rekomendacyjnych.

Dowiemy się też o innych projektach współtworzonych przez Evidence Prime. Nie zabraknie także informacji na temat oferty dla Członków Klastra.

Prezentacja prowadzona przez Prelegentów będzie dostępna na Platformie Współpracy. Ale ponieważ to Śniadanie na żywo, po prezentacji, wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w spotkaniu w siedzibie Evidence Prime, będą mieli możliwość podzielić się uwagami, podyskutować, pokosztować przygotowanych śniadaniowych specjałów oraz zwiedzić „zaplecze” firmy. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu w formie stacjonarnej. Spotykamy się w siedzibie firmy przy ul. Toruńskiej 5. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego chętnych prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA.

Zapraszamy serdecznie! Warto się zobaczyć, bezpośrednio porozmawiać, zobaczyć gdzie działa na codzień jeden z naszych Partnerów. I posmakować wspólnie śniadania na żywo. Tych co zostaną przed ekranami, zapraszamy do dołączenia poprzez Platformę Współpracy.


Temat: Evidence Prime – Oprogramowanie wspierające medycynę opartą na faktach
Data: Czwartek, 23 lutego 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Siedziba Evidence Prime, przy ul. Toruńskiej 5 w Krakowie oraz online

Poprzedni artykułWspólnie promujmy polskie produkty, usługi i technologie na rynkach zagranicznych!
Następny artykułZgadnij KTO kryje się za zagadką? – quiz dla Partnerów Klastra