Co w Klastrze piszczy, czyli plany i działania na 2019 rok

851
Drugie śniadanie

Zapraszamy na pierwsze w tym roku Drugie Śniadanie VIP Klastra LifeScience Kraków.
Nowy Rok to nowe plany, możliwości oraz pomysły – a gdzie o nich najlepiej porozmawiać? Oczywiście na naszym wspólnym śniadaniu Klastra! Dlatego, tak jak w zeszłym roku, planujemy w każdym ostatnim tygodniu miesiąca zapraszać Partnerów Klastra i gości na poranne spotkania, na których będziemy (wspólnie) proponować i omawiać sprawy, ważne z punktu widzenia działalności, każdego Partnera. Celem jest zwiększenie stopnia wykorzystania wspólnej inicjatywy klastrowej dla zaspokojenia własnych potrzeb.

Jaki jest temat pierwszego ze spotkań?

Jak to zawsze bywa na początku każdego roku, ustalamy harmonogram i działania na najbliższe miesiące. Przedstawimy więc aktualne i planowane działania na najbliższe 12 miesięcy.

W 2019 uruchamiamy projekt pn. Miesiąc Partnera Klastra, w planie są też Dzień Otwarty Klastra, konferencja LSOS’19, AHAthon, spotkania SIG to kilka najważniejszych działań, w których Partnerzy mogą wziąć aktywny udział. W 2019 r. uruchamiamy dwa nowe serwisy internetowe: „Talents” dedykowane poszukiwaniu pracowników oraz „Partnerzy”, czyli katalog ofert produktów i usług sektora life science regionie. Ponadto czeka nas odnowienie statusu Krajowego Klastra Kluczowego – nie wszyscy wiedzą,  jakie możliwości daje to wyróżnienie i jak praktycznie skorzystać z tego tytułu.

Jesteśmy też otwarci na Wasze sugestie. Liczymy, że przedstawicie nam swoje propozycje nowych opcji współpracy oraz wskażecie nam co dla Was jest najbardziej istotne we współpracy z Klastrem.

Dlaczego warto zjeść z nami drugie śniadanie

Na kolejnych spotkaniach przy śniadaniu będziemy wracać do programu Klastra, ale głównym tematem będą zagadnienia o charakterze prawnym, podatkowym, organizacyjnym itp. Chcemy omawiać kwestie ważne, ciekawe oraz wymagające dyskusji.  Proponujemy aby tematami spotkań były WASZE TEMATY, PROBLEMY, DZIAŁANIA– być może zdarzy się, że będzie można coś razem załatwić. Będziemy starali się przygotowywać tematy konsultując się z Wami.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem FORMULARZA

Czekamy na Państwa we wtorek, 26 lutego  2018 w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

==========================================

ZASADY DRUGICH ŚNIADAŃ VIP KLASTRA LIFESCIENCE KRAKÓW:

  1. Udział w spotkaniach biorą wyłącznie Członkowie Klastra LifeScience Kraków, osoby reprezentujące zarząd, władze lub inne organy decyzyjne oraz zaproszeni goście.
  2. Uczestnicy płacą za siebie i swoich gości. Złoty Partner Klastra nie płaci za pierwszą osobę.
  3. Koszt śniadania wynosi 28 zł od osoby, płatne elektronicznie przy zgłoszeniu udziału (opcja polecana) lub na miejscu gotówką – dla zainteresowanych wystawimy fakturę za usługi biznesowe.
  4. Tematy ustalamy z wyprzedzeniem 2-3 spotkań.  Za każdym razem powiemy krótko, co ważnego dzieje się w Klastrze. Zawsze pozostawimy też czas na „sprawy inne”.
  5. Na Śniadania VIP zapraszamy przede wszystkim Członków Klastra LifeScience Kraków oraz chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.

Powyższe zasady mogą zostać uzupełnione lub zmienione – formułę Śniadań chcemy dopasować do oczekiwań uczestników.

Poprzedni artykułKim są trenerzy nauki?
Następny artykuł5th International Conference of Cell Biology