5th International Conference of Cell Biology

605

W imieniu członków Koła Naukowego Biologii Komórki działającego na Wydziale Biologii  Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy do udziału w 5th International Conference of Cell Biology, która odbędzie się od 10 do 12 maja 2019 roku w Krakowie.

Wydarzenie jest w szczególności kierowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych prowadzących badania o tematyce związanej z biologią komórki. Uczestników zachęcamy do wygłoszenia ustnej prezentacji podczas jednej z sesji tematycznych lub do zaprezentowania plakatu podczas sesji posterowej (mile widziane są zarówno prace eksperymentalne jak i teoretyczne). Ustne prezentacje i plakaty o charakterze eksperymentalnym  zostaną poddane ocenie. Dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Organizatorzy zachęcają również młodych, aspirujących naukowców do spróbowania swoich sił i zaprezentowania plakatu o charakterze teoretycznym w sesji posterowej.

Tegorocznymi prelegentami między innymi są:

  • Prof. Dr. hab. Sheref  S Mansy – Università degli Studi di Trento
  • Prof. Verdon Taylor – University of Basel
  • Dr. Rina Aharoni – Weizmann Institute of Science

Termin zgłaszania abstraktów upływa: 31.03.2019. Rejestracja trwa do: 16.04.2019. Link do rejestracji: www.cell.confer.uj.edu.pl

Udział w 5th International Conference of Cell Biology jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania wyników swoich badań, spotkania wielu inspirujących ludzi ze świata nauki  oraz spędzenia cudownego czasu w tak pięknym mieście jakim jest Kraków.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia

Organizatorzy:

  • Koło Naukowe Biologii Komórki,
  • Uniwersytet Jagielloński, Kraków, Polska

Kontakt:

e-mail: cellujot@gmail.com