Software as a Medical Device. Nowe wyzwania regulacyjne oraz potrzeby w zakresie badań klinicznych.

3943

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku, drugie Śniadanie Klastra, na którym gościć będziemy firmę KCRI.

Będziemy kontynuować tematykę, która w ostatnim czasie budzi wiele emocji  –  porozmawiamy o popularnym temacie aplikacji medycznych oraz potrzebach związanych z badaniami klinicznymi.

Jak wszyscy wiemy badania kliniczne są niezbędne do stwierdzenia skuteczności działania nowo opracowywanych leków, a co za tym idzie są coraz częściej komentowane w dyskusji publicznej.  Duży wpływ na rozwój tego rynku będzie mieć wprowadzenie większej przejrzystości w przepisach oraz usprawnienie regulacji prawnych.

Zatem już w najbliższy czwartek wspólnie przedyskutujemy temat! Spotkajmy się ostatni raz w tym roku i porozmawiajmy. Zachęcamy do zadawania pytań naszemu Ekspertowi.

Naszym Gościem będzie: Łukasz Partyka – lekarz. Długoletni kierownik projektów badań klinicznych, szczególnie wyrobów medycznych. Specjalista w zakresie projektowania programów klinicznych wyrobów medycznych.

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Software as a Medical Device. Nowe wyzwania regulacyjne oraz potrzeby w zakresie badań klinicznych.
Data: Czwartek, 8 grudnia 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułOd badań po transfer technologii – poznaj możliwości CBR Novasome
Następny artykułJakie zarobki oferuje sektor Badań Klinicznych? – Raport płac i preferencji Pharma Jobs