Wyroby medyczne – nowe zasady reklamy!

3833

Serdecznie zapraszamy na najbliższe Śniadanie, na którym gościć będziemy… IPSO LEGAL – innowacyjną kancelarię prawną wyspecjalizowaną w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Umożliwia ona klientom dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych usług prawnych i biznesowych na każdym etapie rozwoju, z każdego miejsca na świecie.

W związku z dostosowaniem przepisów do regulacji unijnych, wprowadzona została nowelizacja ustawy o wyrobach medycznych. Wszystkie nowe przepisy dotyczące reklamy wyrobów medycznych oraz wszelkich usług świadczonych przy pomocy wyrobów zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2023 r.

W najbliższy czwartek, 3 listopada, poruszymy właśnie ten temat.  Porozmawiamy o nowych zasadach reklamy wyrobów medycznych, która już niedługo wejdzie w życie oraz reklamie w mediach społecznościowych. Omówimy wszystkie wytyczne UOKiK dla branży medycznej.

Prelekcję poprowadzi Błażej Wągiel – radca prawny.

Pan Błażej wspiera przedsiębiorców niezależnie od ich wielkości, zarówno tych którzy rozpoczynają swoją działalność lub są na wczesnym etapie rozwoju jak i tych z wieloletnim stażem i doświadczeniem.
Więcej informacji o tematyce wyrobów medycznych w biuletynie przygotowanym przez IPSO Legal.

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy! [https://lsos.lifescience.pl/]

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Wyroby medyczne – nowe zasady reklamy!
Data: Czwartek, 3 Listopada 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułSpraw, aby pobyt w szpitalu był lepszym doświadczeniem – poznaj szczegóły hackathonu #EITHealth I-Days
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji TCT 2022