Twining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!

  55
  Kiedy:
  2 grudzień 2021@09:00 – 10:00
  2021-12-02T09:00:00+01:00
  2021-12-02T10:00:00+01:00
  Kontakt:
  Grzegorz Janik
  575409309
  Twining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!

  Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie z cyklu poznaj naszego nowego Partnera…a tym razem będzie to Twining and Company.

  Fabryka Twinings w Swarzędzu – R. Twining and Company sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych.

  W fabryce w Swarzędzu produkowane jest  ponad 400 różnych mieszanek herbat i cały czas poszerzany jest szeroki wachlarz oferowanych produktów.  Firma szybko się rozwija, stawia na nowoczesność i ciągłe doskonalenie, a fabryka w ostatnim czasie stała się największą fabryką herbaty w Europie!

  W ramach swojej działalności Twining and Company cały czas poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na efektywne wykorzystanie zasobów i dostarczenie na rynek nowych produktów o najwyższej jakości.

  W trakcie czwartkowego spotkania naszym gościem będzie Piotr KończalKoordynator Zespołu Innowacji, który przedstawi obszary w których szczególnie poszukiwane są innowacyjne rozwiązania  i partnerzy do współpracy.

  A są to obszary przekrojowe: od zarządzania danymi i wnioskowania z danych przez proekologiczne zarządzanie energią w zakładzie, badanie mieszanek herbacianych i ziołowych aż po badania materiałów opakowaniowych.

  Poprzedni artykułRozporządzenie w sprawie wyrobów medycznych (MDR) – wskazówki dla branży life science
  Następny artykułPostsynthetic modifications of Biopolymers