Wyzwania i szanse dla branży farmaceutycznej i logistycznej w obliczu COVID-19

930

Pandemia COVID-19 wywiera znaczący wpływ na wiele dziedzin gospodarki, w tym także szczególny nacisk na przemysł farmaceutyczny, który w ostatnim czasie zmaga się z wyzwaniami związanymi z wzmożonym nakładem pracy oraz kwestiami logistycznymi.

Potrzeby pacjentów czasie trwania pandemii są szczególnie ważne. Wiąże się z tym znacznie większe zapotrzebowanie na produkty farmaceutyczne oraz ich szybka dostawa do aptek i placówek medycznych. Pomimo trudności jakie stawia na drodze kryzys wywołany wirusem, należy utrzymać niezachwiany łańcuch dostaw, na który wpływ ma szereg kwestii produkcyjnych i logistycznych.

Dowiedz się w jaki sposób firmy farmaceutyczne radzą sobie z kryzysem spowodowanym koronawirusem oraz jakie nowe możliwości można wykorzystać w celu utrzymania produkcji pomimo licznych zakłóceń. Weź udział w bezpłatnym webinarium dedykowanym branży farmaceutycznej i logistycznej.

W trakcie spotkania dowiesz się m.in:

  • Jakie są wyzwania związane z utrzymaniem łańcucha dostaw w kwestii dystrybucji szczepionek?
  • Jak zachować ciągłość dostaw i dostęp do wszystkich leków – nie tylko tych przeznaczonych na COVID-19?
  • Czy można zachować elastyczność i utrzymać produkcję nawet podczas lokalnych / krajowych blokad w ostatniej chwili?
  • W jaki sposób branża farmaceutyczna będzie monitorować i chronić ogromną ilość danych, które będą nieuchronnie generowane? Czy potrzebne są nowe strategie digitalizacji ?
  • Jak możesz się wyróżnić i wyprzedzić swoją konkurencję?
  • Czy musisz szukać nowych kanałów dystrybucji?
  • Jakie nowe możliwości są teraz dostępne ?
  • Jak będzie wyglądał łańcuch dostaw w branży farmaceutycznej po COVID-19 i o ile bardziej wydajny stanie się, jeśli będzie w stanie poradzić sobie z przyszłymi globalnymi zakłóceniami?

Organizatorem spotkania online jest Samedan Ltd. Pharmaceutical Publishers – wydawca czasopism dla branży farmaceutycznej. Webnarium poprowadzą czołowi eksperci związani z branżą logistyczną i farmaceutyczną m.in: Ipsen UK & Ireland, Volga-Dnepr Group, Bayer.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Webinarium w języku angielskim odbędzie się 19 stycznia 2021 roku o godzinie 15:00. Wymaga jest rejestracja.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Poprzedni artykułWsparcie dla projektu SARSTer dot. skuteczności leków na COVID-19
Następny artykułLiderzy Grup Badawczych – poszukiwani! Dołącz do Sano.Science!