Liderzy Grup Badawczych – poszukiwani! Dołącz do Sano.Science!

1374

Klaster LifeScience Kraków jest jednym z kluczowych Partnerów projektu, w ramach którego działa Międzynarodowa fundacja badawcza Sano Centre for Computational Personalised Medicine. W styczniu b.r. Sano rozpoczęło rekrutację na stanowiska Liderów Grup Badawczych.

Liderzy Grup Badawczych będą kształtować strategię badawczą organizacji i wewnętrzną kulturę Centrum, aby zapewnić sukces naukowy i komercyjny, czyniąc to w ścisłej współpracy z partnerami klinicznymi i przemysłowymi. Aktualne oferty dotyczą następujących obszarów:

Sano.Science to nowe międzynarodowe centrum naukowe powstające w Krakowie. Jego rozwój i początkowe działanie jest finansowane ze wspólnej inwestycji Komisji Europejskiej i Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, a jego celem jest zjednoczenie pośród jednej instytucji wszystkich umiejętności niezbędnych do opracowania zaawansowanych obliczeniowych podejść do profilaktyki, diagnostyki i leczenia choroby, od pomysłu do praktyki klinicznej.

Centrum Sano powstaje jako główny motor napędowy europejskiej doskonałości w szybko rozwijającej się dziedzinie medycyny obliczeniowej, pomagając zaspokoić światowe zapotrzebowanie na systemy zapewniające wydajną, skuteczną i radykalnie usprawnioną opiekę zdrowotną.

W imieniu Sano.Science mocno zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji. Zapraszamy w szczególności młodych naukowców i doktorantów! Warto!

Więcej informacji na stronie Sano.Science/Careers


Poprzedni artykułWyzwania i szanse dla branży farmaceutycznej i logistycznej w obliczu COVID-19
Następny artykułPandemia COVID-19 – szansą na wzmocnienie kompetencji cyfrowych personelu medycznego