Digital Health Hackathon na Forum e-Zdrowia

267
forum e-zdrowia digital health

Digital Health Hackathon na Forum e-Zdrowia – szansa dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami z obszaru zdrowia.

Forum e-Zdrowia zaprasza do udziału w Digital Health Hackathon, który odbędzie się w Trójmieście w dniach 18-19 września 2019 r. 

Wyzwania zostały sformułowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Medicover. Wszystkie zadania dotyczą analityki danych z obszaru ochrony zdrowia. Do udziału w Hackathonie zaproszone są przedsiębiorstwa, które chcą nawiązać współpracę w obszarze cyfrowej transformacji w opiece zdrowotnej z podmiotami formułującymi wyzwania.

Hackathon to konkurs dla mikro, małych i średnich firm, w tym start-upów gotowych do podejmowania wyzwań z obszaru e-zdrowia. Jest on odpowiedzią na rosnące potrzeby sektora zdrowotnego w zakresie digitalizacji – projektowania i wdrażania cyfrowych rozwiązań, korzystnych dla wszystkich interesariuszy systemu ochrony zdrowia.

Zespoły konkursowe będą miały dwa dni na opracowanie swoich rozwiązań, które oceni jury złożone z ekspertów, przedstawicieli instytucji formułujących wyzwania oraz organizatorów
Forum e-Zdrowia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 września 2019, podczas drugiego dnia konferencji w Sopocie.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia

Forum e-Zdrowia to najważniejsze w Polsce wydarzenie dotyczące cyfrowej transformacji w obszarze zdrowia. Spotkanie i dyskusja z globalnymi liderami w obszarze e-zdrowia, m.in. Integrating the Healthcare Enterprise (IHE) Europe i Healthcare Information and Management Systems Society (HIMSS) służą wymianie światowych doświadczeń i dobrych praktyk w tej dziedzinie oraz znalezieniu optymalnych rozwiązań do zarekomendowania i wprowadzenia w Polsce. Patronami honorowymi konferencji są Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
Więcej informacji na stronie

Zajrzyj na BLOG Klastra!

#LSOS19