Jak odnaleźć się w szpitalnej rzeczywistości? – nowy portal dla pacjentów i ich bliskich

2300

W ramach akcji Corona Ninjas, wspólnie ze Stowarzyszeniem Forum Intensywnej Terapii, stworzyliśmy serwis, intensywna.pl/dla-pacjentow, który przybliża wiedzę medyczną o intensywnej terapii i nie tylko!

Intensywna.pl to portal, który dedykowany jest lekarzom sprawującym opiekę nad krytycznie chorymi pacjentami. W ramach akcji Corona Ninjas powstał nowy dział (intensywna.pl/dla-pacjentow), którego treść skierowana jest do pacjentów, a w szczególności rodzin, których bliscy są hospitalizowani z powodu COVID-19 na oddziale intensywnej terapii.

Co znajdziemy w nowym serwisie?

  • liczne artykuły związane z prowadzeniem i opieką podczas intensywnej terapii,
  • artykuły dotyczące procesu leczenia COVID-19,
  • liczne treści dotyczące prowadzenie opieki szpitalnej w tym intensywnej terapii,
  • materiały edukacyjne związane z tematem intensywnej terapii jak filmy oraz podcasty.

Serwis dostosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Celem projektu intensywna.pl/dla-pacjentow jest zwiększenie jakości opieki medycznej dzięki lepszemu kontaktowi z pacjentami i ich rodzinami.


#CoronaNinjas pomagało podczas pierwszej fali epidemii organizując akcję fundraisingową i dostarczając do szpitali sprzęt i wsparcie warte setki tysięcy złotych, a także organizując dyskusje z ekspertami i wspomagając edukację na temat szczepień ochronnychPowyższy projekt jest finansowany dzięki hojności #AKAMAI. Więcej o akcji.

Poprzedni artykułCancer Center – innowacyjny Partner w diagnostyce onkologicznej
Następny artykułPetsDiag nowym Partnerem Klastra LifeScience Kraków