Jesteś młodym naukowcem ? Weź udział w programie stypendialnym !

565

Jak co roku Catalonia Trade & Investment – państwowa instytucja promująca współpracę naukową i biznesową z Regionem Katalonii, organizuje nabór do programu stypendialnego dla młodych naukowców z całego świata.

Tecniospring Industry to program współfinansowany przez Unię Europejską, który oferuje zatrudnienie doświadczonym naukowcom, zainteresowanym prowadzeniem prac badawczych nad jednym z projektów oferowanych przez katalońskie firmy i instytucje publiczne.

Program w ciągu pierwszego roku pozwala naukowcom nawiązać współpracę z wybraną przez siebie katalońską firmą na okres 2 lat (Incoming fellowship) ,wybranym centrum badawczym lub działem B+R prywatnych firm na całym świecie. W kolejnym roku uczestnicy mogą ponownie nawiązać współpracę z firmą lub centrum technologicznym w regionie Katalonii (Outgoing + Return fellowship).

Osoby zainteresowane programem, mogą wziąć udział w webinarium, podczas którego zostaną przedstawione pozostałe szczegóły projektu. Webinarium odbędzie się 25 lutego o godzinie 16:00 – wymagana jest rejestracja.

Więcej informacji a temat programu Tecniospring oraz aktualne projekty z trwającym naborem znajdują się na stronie: http://catalonia.com/innovate-in-catalonia/tecniospringplus. Istnieje także możliwość przedstawienia własnego projektu pod warunkiem znalezienia centrum B+R lub firm zainteresowanych jego realizacją.


Poprzedni artykułŚwiatowe Forum Medycyny MEDICA 2021 – dofinansujemy Twój udział!
Następny artykułProbiotyki – badania kliniczne oraz wpływ w leczeniu i prewencji schorzeń