Światowe Forum Medycyny MEDICA 2021 – dofinansujemy Twój udział!

1918

MEDICA 2021 – to właśnie tam spotyka się świat medycyny. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce na żywo doświadczyć i poznać rynek opieki zdrowotnej jutra. Rejestracja dla wystawców trwa do 1 marca 2021.

Data i miejsce wydarzenia: 15 – 18 listopada 2021, Düsseldorf, Niemcy

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną ? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach Medica 2021! Dowiedz się więcej.

W roku 2021 globalny rynek technologii medycznej i produktów medycznych ponownie otwiera swe podwoje przed specjalistami z branży. Na targach w Düsseldorfie poruszane będą tematy związane ze wszystkimi obszarami medycyny. MEDICA ukierunkowana jest na działalność na arenie międzynarodowej i jak co roku, zaskoczy uczestników wydarzenia, niezrównanym w skali światowej bogactwem w zakresie prezentacji nowych rozwiązań z branży.

Kategorie produktów i wystawców:

  • Elektromedycyna / Technika medyczna
  • Techniki laboratoryjne
  • Diagnostyka
  • Fizjoterapia i ortopedia
  • Technologia informacyjna i komunikacyjna
  • Usługi medyczne i publikacje

Targi MEDICA to jedne z największych na świecie wydarzeń targowo-konferencyjnych branży medycznej, skierowanych do producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego, szeroko pojętej służby zdrowia, przedstawicieli instytucji badawczych i edukacyjnych. Co roku przyciągają rekordową liczbę wystawców i odwiedzających, którzy mogą zapoznać się z szerokim spektrum działania jednostek opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz zarządzanie obiektami medyczny

Chcesz wziąć udział w MEDICA 2021? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułStudia z przyszłością na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Następny artykułJesteś młodym naukowcem ? Weź udział w programie stypendialnym !