ProBio Małopolska 2.0 – nasi uczestnicy na targach MIXiii Biomed 2021

187

Trwa MIXiii Biomed 2021 The 19th National Life Science & Technology Week – konferencja life science, poświęcona innowacjom z dziedziny biotechnologii i medycyny oraz nowym rozwiązaniom w fazie badań laboratoryjnych i przedklinicznych.

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0, mogliśmy dofinansować uczestników z firm Core Project oraz KCRI Sp. z o. o., którzy są obecni na tegorocznym wydarzeniu. W trakcie trzydniowej konferencji, oprócz możliwości nawiązywania nowych kontaktów, uczestnicy biorą także udział w licznych prezentacjach i spotkaniach. MIXiii Biomed 2021 daje im również szansę na poznanie osób działających w branży life science oraz współdzielenia się wiedzą.

Projekt ProBio Małopolska 2.0 jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2020-2022 Celem Projektu jest wzmocnienie konkurencyjności MŚP i StartUp’ów, poprzez zintegrowany program oferty gospodarczej BioRegionu Małopolska, powiązany z programem stymulowania i wspierania ekspansji na rynki międzynarodowe. W ramach projektu wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie ProBio Małopolska 2.0.? Chcesz skorzystać z dofinansowania swojego wyjazdu? Napisz do nas już dziś!  


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułOd naukowców do innowatorów – zacznij karierę w przemyśle!
Następny artykułWymień się doświadczeniem i nawiąż nowe kontakty – weź udział w konferencji EUROBIOTECH Online