MIXiii Biomed 2021 – innowacje z dziedziny biotechnologii i medycyny – rejestracja trwa!

813

Data i miejsce wydarzenia: 11-13 maja 2021 Online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach MIXiii Biomed 2021 The 19th National Life Science & Technology Week ! Dowiedz się więcej.

MIXiii Biomed 2021 The 19th National Life Science & Technology Week, powraca jako wydarzenie bardziej innowacyjne niż kiedykolwiek wcześniej, po raz pierwszy w pełni odbywające się na platformie cyfrowej zapewniającej dostęp do wystawy, konferencji oraz partneringu.

Konferencja Biomed 2021 to pierwsza w Izraelu konferencja life science, poświęcona innowacjom z dziedziny biotechnologii i medycyny oraz nowym rozwiązaniom w fazie badań laboratoryjnych i przedklinicznych. Biomed to branżowi prelegenci, ekscytujące i innowacyjne prezentacje firm oraz trzy dni dedykowane wystawcom i możliwościom nawiązywania kontaktów. Ponadto przez całe wydarzenie dostępne są biura transferu technologii instytucji akademickich oraz naukowcy z izraelskich uniwersytetów i placówek opieki zdrowotnej.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań lokalnych i międzynarodowych firm, inwestorów VC, PE, ekspertów ds. transferu technologii, kadry zarządzającej, dyrektorów ds. rozwoju biznesu, naukowców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli rządu.

Chcesz wziąć udział w MIXiii Biomed 2021? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułSano Centrum Medycyny Obliczeniowej i NEO Hospital – wspólnie w kierunku nowych technologii
Następny artykułZłoto dla naszych partnerów! Klaster BioM zdobywa oznakę Gold Cluster Management Excellence