Realizujesz projekty w obszarze 3D? Już wkrótce o możliwościach finansowania!

1365

3DPilot to międzyregionalna platforma na rzecz generowania i ułatwiania realizacji ambitnych projektów demonstracyjnych w obszarze druku 3D.

Nadchodzące wydarzenia:

Webinarium dotyczące Możliwości Finansowania – jego celem jest przedstawienie różnych możliwości finansowania oraz inicjowania i podejmowania konkretnych działań związanych ze zidentyfikowanymi perspektywami. Spotkanie skoncentrowane będzie głównie wokół możliwości finansowania na poziomie UE m.in Horizon Europe.
Webinarium odbędzie się 8 marca w godzinie 13:00 – 15:00. Więcej informacji dot. spotkania tutaj.

Wydarzenie Advanced Manufacturing Techniques for hybrid materials joining in structural lightweight applications, (Workshop & project discussion by the Vanguard Initiative), które miało mieć miejsce 18 czerwca w Örebro w Szwecji, ze względu na pandemię koronawirusa odbędzie się w 15 czerwca 2021 roku w całości w formie online. Więcej informacji w załączonej broszurze.


Kluczowym celem projektu 3DP Pilot jest przyspieszenie wprowadzania na rynek aplikacji 3D poprzez rozwój wiodących w branży, transregionalnych platform demonstracyjnych. 3D Pilot działa w ramach inicjatywy Awangarda – więcej informacji na stronie projektu.

Poprzedni artykułEkonomiczna i proekologiczna uprawa w kontenerze – Pierwsza w Polsce modułowa uprawa hydroponiczna
Następny artykuł„Kraków bez barier” – weź udział w konkursie!