Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Państwowej Inspekcji Pracy!

53

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie. Zainteresowani uzyskają specjalistyczne wsparcie w obszarze prawa pracy, wynagrodzeń, świadczeń oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. To doskonała szansa na zdobycie cennych informacji i porad, które mogą znacząco wpłynąć na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa.

Dla kogo są skierowane konsultacje?

  • Pracownicy: Poznaj swoje prawa i obowiązki, dowiedz się, jak skutecznie reagować na nieprawidłowości w miejscu pracy i dbać o swoje bezpieczeństwo.
  • Pracodawcy: Upewnij się, że Twoje przedsiębiorstwo jest zgodne z przepisami prawa pracy, poznaj sposoby unikania naruszeń i popraw warunki pracy w Twojej firmie.
  • Osoby poszukujące pracy: Zdobądź wiedzę na temat swoich praw jako kandydata do pracy, przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej i zwróć uwagę na kluczowe aspekty umowy o pracy.

Bezpłatne konsultacje prowadzone przez ekspertów Państwowej Inspekcji Pracy mają na celu wsparcie zarówno pracowników, jak i pracodawców w przestrzeganiu przepisów prawa pracy. Konsultacje odbędą się 9 lipca (wtorek) w godzinach 9:00-12:00 w Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie (w holu na wprost wejścia do Urzędu).

Więcej informacji znajdziesz na stronie: gupkrakow.praca.gov.pl

Temat: Bezpłatne porady z zakresu prawa pracy
Data: 9 lipca, godz. 9:00 – 12:00
Miejsce: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Cena: Bezpłatnie

Poprzedni artykułWeź udział w programie Calling2Scale Health i zdobądź światowe rynki!
Następny artykułAkcelerator Innowacji AHA – co osiągnęliśmy dzięki współpracy w ramach SIG’a Active Healthy Ageing?