Weź udział w programie Calling2Scale Health i zdobądź światowe rynki!

159
Źródło: https://go-eit.eu/calling2scale-boston-toronto/

Calling2Scale Health to innowacyjny program akceleracyjny skierowany do dynamicznych startupów z sektora zdrowia. Organizowany przez EIT Global outreach, oferuje wyjątkową okazję na ekspansję na rynki w Bostonie i Toronto, które są jednymi z najbardziej prestiżowych centrów innowacji medycznych na świecie.

Czym jest Calling2Scale Health?

Calling2Scale Health to intensywny program akceleracyjny, który pomaga startupom z branży zdrowia w rozwinięciu ich działalności na skalę międzynarodową. Program skierowany jest do firm, które mają już gotowy produkt lub usługę i są gotowe do wejścia na nowe rynki. Uczestnicy zyskają dostęp do kluczowych partnerów, inwestorów i ekspertów branżowych, co pozwoli im na szybki rozwój i skalowanie działalności.

Jakie są zasady udziału?

Program trwa 10 tygodni i obejmuje dwa kluczowe etapy: przygotowawczy oraz wyjazdowy. W pierwszej fazie, startupy będą uczestniczyć w intensywnych warsztatach, mentoringu i sesjach networkingowych, które przygotują ich do wejścia na nowe rynki. Następnie, uczestnicy wezmą udział w tygodniowych wyjazdach do Bostonu i Toronto, gdzie będą mieli okazję nawiązać bezpośrednie kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi i inwestorami.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Rozwój międzynarodowy: Zdobądź wiedzę i narzędzia niezbędne do ekspansji na globalne rynki.
  2. Dostęp do ekspertów: Skorzystaj z doświadczenia liderów branży zdrowia i innowacji.
  3. Networking: Poznaj potencjalnych partnerów, inwestorów i klientów z całego świata.
  4. Wsparcie mentorskie: Otrzymaj indywidualne wsparcie od doświadczonych mentorów, którzy pomogą Ci rozwijać Twój biznes.

Jak się zgłosić?

Aby aplikować do programu, odwiedź stronę organizatora Calling2Scale Health i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania aplikacji mija 4 lipca 2024 roku. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby wprowadzić swoją firmę na nowe rynki i zdobyć międzynarodowe uznanie!

Dołącz do Calling2Scale Health i otwórz nowe możliwości dla swojego startupu! Szczegółowe informacje oraz pełen harmonogram programu dostępne na stronie www.go-eit.eu/calling2scale-boston-toronto.

Poprzedni artykułWalczyli z Polipragmazją i Wykluczeniem Cyfrowym | Podsumowanie drugiej edycji AHAthonu!
Następny artykułSkorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Państwowej Inspekcji Pracy!