V Krakowski Kongres Turystyki Medycznej: Nowe Wyzwania, Nowe Perspektywy

984

W imieniu Urzędu Miasta Krakowa oraz Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V KRAKOWSKIM KONGRESIE TURYSTYKI MEDYCZNEJ: NOWE WYZWANIA, NOWE PERSPEKTYWY, który odbędzie się formie online dnia 2 grudnia 2020 r. w godz. 11.00 – 16.00.

Jak zapewniają organizatorzy, tegoroczne spotkanie ma szczególne znaczenie w odniesieniu do aktualnej sytuacji rynkowej branż, które najmocniej odczuwają skutki pandemii COVID-19. Istotne jest wobec niej poszukiwanie nowych, dostosowanych do warunków, narzędzi wspierania turystki w Krakowie.

Tematem przewodnim Kongresu jest więc bezpieczeństwo, które w okresie pandemii nabrało szczególnie istotnego znaczenia. W czasie spotkania goście zapoznają się z opinią ekspertów z firm i instytucji zarówno polskich jak i zagranicznych.

V Krakowski Kongres Turystyki Medycznej kierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli i pracowników szeroko pojętej turystyki medycznej, m.in. firm medycznych, klinik, szpitali, firm farmaceutycznych, biur podróży, restauracji, hoteli, instytucji kultury, uczelni, organizacji biznesowych oraz wszystkich osób zainteresowanych udziałem.

Kongres odbędzie się online 2 grudnia 2020 roku. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie organizatora.
Serdecznie zapraszamy do udziału!


Poprzedni artykułHealthly – ultimate solution for telemedicine!
Następny artykułCalmsie