Healthly – ultimate solution for telemedicine!

2118

Rationale:
Healthly to innowacyjne narzędzie umożliwiające specjalistom medycznym oraz ich pacjentom pracę w formie telekonsultacji. Korzystając z Healthly eksperci otrzymują gwarancję zapłaty, a pacjenci obsługę tylko przez zweryfikowanych profesjonalistów. W tej wygodnej formie pacjenci mogą skontaktować się ze specjalistą nie wychodząc z domu, a dzięki szyfrowanemu połączeniu są w pełni bezpieczni.

Healthly inicjuje nowe podejście w obszarze telemedycyny w Polsce i Europie. Innowacyjność wyróżniamy na płaszczyźnie modelu biznesowego, formie współpracy ze specjalistami.

Produktem jest platforma webowa oraz aplikacje mobilne, służące do przeprowadzania wideokonsultacji pomiędzy specjalistą medycznym, a pacjentem. Jest to komunikator dostosowany zarówno dla lekarzy, psychoterapeutów, psychologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów, jak i pacjentów w każdej grupie wiekowej. Do dyspozycji poza wideokonsultacjami ze zweryfikowanymi specjalistami są dostępne takie funkcje, jak: rezerwacja terminu spotkania oraz ich harmonogram, zautomatyzowane oraz bezpieczne płatności, wirtualna kartoteka pacjenta, możliwość wystawienia e-recept, e-zwolnień i e-skierowań. Połączenia wykonywane przez platformę są w pełni zaszyfrowane, dla zapewnienia bezpieczeństwa obu stron, a przepływające dane znajdują się tylko na zabezpieczonych serwerach umiejscowionych w Unii Europejskiej. Rozwiązanie ma na celu stworzenie społeczności specjalistów oraz ich pacjentów i podopiecznych dbających o zdrowie, Healthly jest narzędziem łatwo dostępnym w internecie lub w formie aplikacji na urządzeniu mobilnym, a nie placówką medyczną świadczącą usługi przez Internet. Healthly kładzie szczególną wagę na weryfikacje specjalistów na platformie, w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług. Nie dopuszczamy możliwości płatnego pozycjonowania oraz administrowania ocenami, polegających w naszym wypadku na systemie poleceń. W dalszych planach rozwoju jest wprowadzenie narzędzia inteligentnego wywiadu optymalizującego czas pracy specjalisty.

Głównym źródłem przychodu będzie prowizja od przeprowadzonych konsultacji, pobierana od specjalisty i placówki w wysokości 10%. Podpisując umowę indywidualną klient będzie mógł negocjować wysokość prowizji. Założenie konta zarówno dla specjalisty medycznego, jak i pacjenta jest w pełni bezpłatne. Koszty użytkownik ponosi dopiero w momencie odbycia konsultacji.

Innowacyjność produktu polega na modelu biznesowym, podejściu do klienta, nowatorskich funkcjonalnościach, a także możliwości integracji rozwiązań hardware do telediagnostyki.

Details of the offer:
Poszukujemy partnerów, kontaktów do placówek medycznych, specjalistów medycznych oraz startupów telediagnostycznych.

NAWIĄŻ KONTAKT:
Piotr Kaleta
Healthly

Poprzedni artykułCzy warto inwestować w rozwój firmy w okresie pandemii?
Następny artykułV Krakowski Kongres Turystyki Medycznej: Nowe Wyzwania, Nowe Perspektywy