Zamieść swoją firmę w katalogu promującym polską branżę sprzętu medycznego!

46

Zapraszamy do dokonania wpisu w publikacji promującej polską branżę sprzętu medycznego realizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Publikacja promowana pośród zagranicznych podmiotów (inwestorów, placówek medycznych, dystrybutorów i innych potencjalnych partnerów biznesowych) skierowana jest do polskich firm działających w branży sprzętu medycznego.

Umieszczenie wpisu jest bezpłatne, a sam katalog z profilami firm zostanie wydany w formie online. Ze względu na formę ilość publikacji jest ograniczona, a decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Formularz w języku angielskim umożliwiający przesłanie zgłoszenia będzie aktywny do 12 kwietnia 2021 roku.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, tel.: +48 22 432 83 74, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl


Publikacja zostanie wydana w ramach realizowanego przez PARP Branżowego Programu Promocji Branży Sprzętu Medycznego w latach 2020-2022, finansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Poddziałanie 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand).