Co wiesz na temat Miasta Kraków? Czy znasz jego potencjał?

141

Bez względu na to czy w Krakowie mieszka się na stałe, czy też przebywa tutaj czasami, warto dowiedzieć się więcej na temat tego pięknego miasta i jego potencjału. W ramach kwietniowej akcji Miesiąc Partnera Klastra, której bohaterem jest Miasto Kraków, pragniemy Państwu przybliżyć sylwetkę tego szczególnego Partnera Klastra LifeScience Kraków.

1/ Zapraszamy do zapoznania się z interesującą broszurą (PDF), bogatą w syntetycznie zebrane informacje o mieście – i te ogólne, i te dotyczące nauki i biznesu.

2/ Z przedstawicielami Miasta Kraków spotkamy się na żywo, podczas Śniadania Klastra, 4 kwietnia o 9:00, które odbędzie się przy ul. Zabłocie 20, w siedzibie Klastra Inicjatyw Społeczno Gospodarczych Zabłocie 20,22, gdzie będziemy mieli okazję poznać działania realizowane przez Klaster oraz dowiemy się, jak efektywnie z niego korzystać. Więcej informacji o Śniadaniu znajdziecie tutaj.

3/ Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy na temat potencjałów rozwojowych Miasta Krakowa. Tutaj krótki quiz (PDF). Pochwalcie się swoimi wynikami! 🙂

Zachęcamy również do odwiedzenia profilu Miasta Kraków na Platformie Współpracy LSOS.

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułRozwiń kompetencje cyfrowe z zakresu innowacji społecznych!
Następny artykułKlaster Zabłocie – przestrzeń z której można i warto korzystać! | Podsumowanie Śniadania z Klastrem