Spotkaj Swojego Pracodawcę – rozwijaj karierę w branży Life Science!

1118

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science?

Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Spotkaj Swojego Pracodawcę

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanych do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 28 – 30 marca 2023r.

Potrzeba coraz więcej pracowników w branży Life Science

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk – to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń. Teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy.

W celu zapoznania się z pełnym harmonogramem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej – www.spotkajswojegopracodawce.pl lub odwiedzenie fanpage’a na platformie Facebook, LinkedIn oraz Instagramie. Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.

Partnerem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków

Poprzedni artykułŁukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny – kompleksowa oferta dla sektora biomedycznego
Następny artykułKlaster LifeScience Kraków Partnerem strategicznym #CEBioForum2023