Jak skutecznie prezentować swoją ofertę? – VI edycja warsztatów dla MŚP z Małopolski

1833

Już po raz szósty zapraszamy do udziału w warsztatach przygotowanych z myślą o Małopolskich MŚP. Kolejną edycję organizujemy, tak jak wcześniej, wspólnie z Fundacją Inicjatyw Innowacyjnych. Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy dotyczącej promocji i sprzedaży produktów i usług.

W nadchodzącym szkolenie kierujemy szczególnie i do osób, odpowiedzialnych za promocję i marketing, sprzedaż lub nawiązywanie kontaktów biznesowych w firmie.

W ramach projektu Promocja Bioregionu Małopolska (ProBioM-2) zapraszamy do udziału w cyklu praktycznych warsztatów, prezentujących szereg zagadnień, które pomogą Ci w uzyskaniu wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w procesie poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz rozwijania nowych rynków handlowych.

Program warsztatów

Program został przygotowany z myślą zarówno o początkujących jak i rozwijających się MŚP. Uczestnicy VI edycji będą mogli wybrać między jeden z dwóch dostępnych terminów szkoleń. Interaktywne spotkania w formie online będą mieć charakter teoretyczno-praktyczny i obejmą następujące tematy:

  • Przygotowanie merytoryczne i techniczne oraz prezentacja oferty biznesowej na spotkaniach b2b
  • Udział w spotkaniach b2b i negocjowanie opcji i warunków współpracy
  • Marketing i sprzedaż, w tym rozpoznanie i badanie rynków docelowych
  • Efektywne prezentacje oferty na scenie (StartUp pitching)

Szkolenia odbywają się w formie spotkań on-line w godzinach 9:00-13:15. Uczestnicy mają możliwość wyboru jednego z dwóch terminów:

CYKL 1

  • 9 – 10.11.2022 r. (środa – czwartek)
  • 14 – 15.11.2022 r. (poniedziałek – wtorek)

CYKL 2

  • 1 – 2.12.2022 r. (czwartek – piątek)
  • 8 – 9.12.2022 r. (czwartek – piątek)

Szkolenie pozwoli uzyskać praktyczną wiedzę, pozwalającą na wzmocnienie kompetencji niezbędnych dla realizacji strategii internacjonalizacji w przedsiębiorstwie.

Dla kogo?

W warsztatach mogą brać udział firmy MŚP mające siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego, prowadzące działalność w dziedzinach należących do inteligentnych specjalizacji Regionu ze szczególnym naciskiem na sektor life science.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każda firma może zgłosić maksymalnie dwóch pracowników.

Czy wiesz co myśli Klient, gdy zaczyna czytać Twoją ofertę? Czy wiesz czego poszukuje w jej treści? Czy wiesz jak poruszyć jego emocje? Czy potrafisz zjednywać sobie odbiorców, wzbudzać zaufanie, skupiać uwagę?  Wiesz jak skutecznie negocjować warunki cenowe i obronić wartość swojego produktu lub usługi? Czy umiesz skonstruować efektywny komunikat, opracować dobrą historię i zaangażować swoich odbiorców? Znasz praktyki i triki, które pomagają przygotować skuteczną prezentację?

Zgłoś się już dzisiaj i uzyskaj odpowiedzi na te pytania!

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:
Krzysztof Zieliński, tel.: 661 109 674, e-mail: krzysztof.zielinski@fii.org.pl


ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułUSG zdalnie? – tak! Poznaj system MELODY!
Następny artykułSpraw, aby pobyt w szpitalu był lepszym doświadczeniem – dołącz do hackathonu #EITHealth I-Days