Nowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy

1565

Serdecznie witamy w naszym gronie nowych Partnerów Klastra LifeScience Kraków, przyjętych podczas zebrania Rady Programowej 13 grudnia 2022! Nasza społeczność poszerzyła się o 3 firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami tych instytucji oraz ich ofertami technologicznymi:

MDT sp. z o.o.

Firma MDT od 20 lat wspiera polskich okulistów w diagnostyce oraz w leczeniu chorób oczu oferując dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie okulistyki. Specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości urządzeń medycznych. Stawia na współpracę z najlepszymi markami o zasięgu światowym, dzięki którym może z pełnym zaangażowaniem oferować okulistom rozwiązania wpływające na skuteczność leczenia pacjentów podnosząc jednocześnie komfort pracy lekarzy.

Evidence Prime sp. z o.o.

Evidence Prime to efekt współpracy między McMaster University – wiodącą kanadyjską instytucją akademicką, – a grupą zaangażowanych, doświadczonych polskich specjalistów IT. Firma jest liderem rynku w tworzeniu innowacyjnych narzędzi informatycznych dla sektora opieki zdrowotnej.

Spark-Tech sp. z o.o.

SPARK-TECH to firma innowacyjna z pełnym pasji i wszechstronnym zespołem, której celem jest dostarczanie efektywnych kosztowo rozwiązań i wyznaczanie nowych standardów w dziedzinach badawczych medycyny i biologii w oparciu o własne wynalazki. Firma skonstruowała prototyp Spark Tech Isolation and Biobanking System STIBS do autonomicznej izolacji, kriokonserwacji i biobankowania ludzkich komórek krwi.

Nowych Partnerów poznamy bardziej podczas czwartkowych Spotkań przy Śniadaniu. O tym kiedy to nastąpi, napiszemy wkrótce. Śledźcie nasze wydarzenia!

Jesteś zainteresowany przystąpieniem do społeczności Klastra LifeScience Kraków? Przeczytaj jak to zrobić!

Poprzedni artykułUnikalne możliwości analityczne CBR Novasome
Następny artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na w finale konkursu Get in the Ring