Nowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy

2578

Serdecznie witamy w naszym gronie nowych Partnerów Klastra LifeScience Kraków, przyjętych podczas zebrania Rady Programowej 19 czerwca! Nasza społeczność poszerzyła się o 3 firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami tych instytucji oraz ich ofertami technologicznymi:

Pixel Technology Sp. z o.o. 

Pixel Technology to firma specjalizująca się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań medycznych, w tym systemów do przetwarzania i analizy obrazów medycznych, systemów wspomagających diagnostykę i terapię pacjentów oraz aplikacji medycznych dla lekarzy. 

Starpharma Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Starpharma Sp z o.o. prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie biotechnologii, farmacji i produkcji żywności. To jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku Europy Środkowo-wschodniej w obszarze wytwarzania i sprzedaży słodyczy funkcjonalnych oraz suplementów diety.

Vitagenum sp. z o.o.

Działalność VITAGENUM skupia się w obszarze genetyki personalnej. Podstawą działalności firmy jest odczytywanie i interpretacja informacji zawartych w ludzkim genomie. 

Naszych nowych Partnerów będziecie mogli spotkać i poznać podczas czwartkowych Śniadań Klastra tuż po wakacjach.

Jesteś zainteresowany przystąpieniem do społeczności Klastra LifeScience Kraków? Przeczytaj jak to zrobić!

Poprzedni artykułPrzygotowanie projektu o Eurogrant na projekt ACCORD-H w ramach programu Digital Europe
Następny artykułMother and ChildStartup Challenge – w trosce o projekty z zakresu ochrony zdrowia i życia matek oraz najmłodszych pacjentów