Technologie pięciu krakowskich uczelni w jednym miejscu! – czyli Demo Day Innowacji 4.0.

308

Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zapraszają do udziału w nadchodzącym „Demo Day Innowacji 4.0”.

Tegoroczna tematyka prezentowanych technologii zapowiada się bardzo zróżnicowanie, od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.

Demo Day Innowacji 4.0 to również spotkanie bezpośrednią rozmowę z twórcami wynalazków rozwijanych w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu Inkubator Innowacyjności 4.0. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold Orłowski, znany polski ekonomista.

Wydarzenie odbędzie się w Auditorium Maximum UJ w Krakowie dn. 09.03.2023 r. Szczegółowe informacje jak m.in opisy wszystkich prezentowanych technologii, twórcy wynalazków oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie https://demodayinnowacji.pl/.

Poprzedni artykułRozwój jest SMART! Czyli nowe dotacje dla branży life science.
Następny artykułUSG wykonywane zdalnie? – tak! poznaj system MELODY!