Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na EIT Health Summit

611

EIT HEALTH SUMMIT to coroczne wydarzenie, w trakcie którego spotykają się społeczność zaangażowana we wprowadzanie innowacji w europejskiej służbie zdrowia. Celem działań jest poprawa dostępu do profesjonalnych i nowoczesnych sposobów leczenia dla obywateli Unii Europejskiej. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w Sztokholmie – w Karolinska Instituted.

W ramach projektu ProBio 2.0 udział w targach wzięła firma Biominds Healthcare – Spółka, która stworzyła system terapeutyczny i telemedyczny BioMinds XR, zapewniający podjęcie kompleksowej terapii neurologicznej (ruchowej, poznawczej i psychologicznej) osobom dorosłym z różnego rodzaju schorzeniami neurologicznymi.

W trakcie dwóch dni konferencji odbyły się panele dyskusyjne wokół tematyki transformacji w służbie zdrowia, telemedycyny, opieki zdrowotnej w rzeczywistości popandemicznej. Przedstawione szerszej publiczności zostały również innowacyjne projekty wsparte w programie Catapult. Całość dopełniały sesje networkingowe, w trakcie których była możliwość nawiązania zarówno relacji z ośrodkami badawczymi, medycznymi jak i instytucjami wspierającymi projekty badawczo – rozwojowe z dziedziny innowacji zdrowotnych.

Wyjazd na wydarzenie EIT HEALTH SUMMIT był dla Biominds Healthcare doskonałą okazją na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz przedstawienia swoich produktów za granicą.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułUniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie został przyjęty jednogłośnie w poczet członków CIRIEC International
Następny artykułMDR Help Point – skorzystaj z punktu wsparcia prawnego dla producentów wyrobów medycznych