Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Intelligent Health

885

Intelligent Health to kolejne z targów, w których wzięli udział uczestnicy projektu ProBio Małopolska. W szwajcarskiej Bazylei można było zapoznanać się z sektorem sztucznej inteligencji i nawiązać współpracę z osobami reprezentującymi obszar zdrowia. Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu przygotowanej przez firmę ExecMind – Life Science Executive Search.

ExecMind miało wielką przyjemność uczestniczyć w Intelligent Health 2022 i odwiedzić Bazyleę. Konferencja, która gromadzi najbardziej innowacyjnych graczy w dziedzinie AI w medycynie w wielu płaszczyznach, stworzyła znakomitą okazję do nawiązywania kontaktów i znalezienia możliwych partnerów biznesowych.

Podczas otwarcia konferencji, Sarah Porter reprezentująca organizatora, zachęciła wszystkich uczestników do zaangażowanie się i nawiązania podczas konferencji co najmniej trzech nowych kontaktów, w celu dalszej współpracy.

W ramach warsztatów i prelekcji, mieliśmy okazję poznać licznych innowatorów, najnowocześniejsze technologie, które będą kształtować opiekę zdrowotną jutra oraz trochę popracować wspólnie z innymi uczestnikami nad planem adopcji AI w szpitalach.
Jak każda konferencja za granicą, Intelligent Health 2022 było doskonałą okazją do rozwoju biznesu i poszerzenia sieci, co ma kluczowe znaczenie w globalnej dziedzinie life science.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułJak technologia wspiera medycynę i ochronę zdrowia?
Następny artykułNowi Partnerzy Klastra – Nowe możliwości współpracy