Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach FIPAN 2022

590

FIPAN 2022 to brazylijskie targi, w których udział wzięli uczestnicy projektu ProBio Malopolska. To 3 dniowe wydarzenie było jednym z większych eventów związanych z przemysłem spożywczym. Króką relację przedstawia firma Great Plate Wioleta Gaweł, która dzięki udziałowi w FIPAN zdobyła wiele nowych pomysłów i miała możliwość nawiązać relacje biznesowe.

Udało się spotkać ciekawych ludzi z branży. Mam wrażenie że rynek tam jeszcze dojrzewa i wiele rzeczy, które mamy już w Europie tam się dopiero zakorzenia np. croissanty. Ciekawym doświadczeniem było poznanie preferencji i smaków tamtejszych klientów. Brazylijczycy lubią ciężką kuchnie, mają dużo wypieków / chlebów z różnymi dodatkami w tym także słodkimi tj. czekolada bądź owoce co jest ciekawe i mało u nas spotykane. Myślę, że złapaliśmy kilka inspiracji które wprowadzimy w naszych wypiekach, gdyż rynek wyrobów słodkich jest na pewno rozwinięty w inną stronę niż europejski.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułPoznaj Radiology Platform – narzędzie do porównania analizy z diagnozą patomorfologiczną w leczeniu raka
Następny artykułKraków – Nowa Huta Przyszłości – innowacyjne miejsce do rozwoju gospodarczego!