Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach VitaFoods Asia 2022

669

Vitafoods Asia to targi, które co roku gromadzą globalnych Ekspertów w czterech sektorach, obejmujących cały łańcuch dostaw nutraceutyków. W tym roku Vitafoods Asia odbyło się jako wydarzenie SMART, w którym udział wzięło ponad 6000 liderów biznesu. Zapraszamy do krótkiej relacji firmy Farmabol, która wzięła udział w wydarzeniu w ramach projektu ProBio Małopolska.

Dla naszej firmy były to pierwsze tego typu targi w rejonie Azji. Po przeglądnięciu wystawców byliśmy głównie zainteresowani nowymi trendami oraz właściwościami leczenia roślinami (ziołolecznictwa, farmakognozji) pochodzącej z rejonu Azji. 

Nie rozczarowaliśmy się ofertą wystawców lokalnych. W trakcie targów nawiązaliśmy kilka interesujących kontaktów biznesowych, które zamierzamy kontynuować i mamy nadzieję na podpisane kontraktów w najbliższych miesiącach.

Na pewno targi są bardzo interesujące dla producentów oraz importerów jedzenia i związanego z nim przetwórstwa oraz całej otoczki marketingowo – sprzedażowej. Jak wspomniałem, nas głównie interesowały dla przykładu nutraceutyki (nowy trend w żywieniu oraz medycynie) czyli jedzenie wpływające na nasze zdrowie. 


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułJakie zarobki oferuje sektor Badań Klinicznych? – Raport płac i preferencji Pharma Jobs
Następny artykułArabHealth 2023 w Dubaju – skorzystaj z możliwości dofinansowania!